Tournaments: Чемпионат Республики Беларусь по современной хореографии 2017
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:14.04.2017 - 15.04.2017
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Dance show Взрослые Малая группа Open Class | 2 place | 3 dancers | 2 points | 1 - Коваль Константин, 2 - Мануйлов Борис, 3 - Соколовская Антонина |
Импровизация Взрослые Solo Open Class | 7 place | 27 dancers | 3 points | 1 - Коваль Константин, 2 - Мануйлов Борис, 3 - Соколовская Антонина |
Tournaments: Открытый чемпионат Республики Беларусь по современной хореографии 2022
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:31.03.2022 - 02.04.2022
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Modern Adult 1 Formation Open Class | 1 place | 1 dancers | 2 points | 1 - Чернышева Дарья, 2 - Терешко Ирина, 3 - Павлов Олег, 4 - Сона Овсепян, 5 - Бондарь Евгения |
Tournaments: All 2 the step 2019
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:13.04.2019 - 14.04.2019
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Experimental Юниоры+Взрослые Соло Open Class | 2 place | 20 dancers | 4 points | 1 - Данилюк Ирина, 2 - Сак Павел, 3 - Семижон Анастасия, 4 - Тишкевич Игорь, 5 - Силкова Дарья |
Tournaments: Открытый Кубок Республики Беларусь по современной хореографии
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:28.03.2019 - 29.03.2019
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Modern Adult Solo Open Class | 2 place | 11 dancers | 4 points | 1 - Stasa Stankovic, 2 - Aleksandra Markiewicz, 3 - Кузнецова Татьяна |
Modern Adult Duo Open Class | 1 place | 1 dancers | 2 points | 1 - Stasa Stankovic, 2 - Aleksandra Markiewicz, 3 - Кузнецова Татьяна |
Импровизация Adult Solo Open Class | 2 place | 11 dancers | 4 points | 1 - Stasa Stankovic, 2 - Aleksandra Markiewicz, 3 - Кузнецова Татьяна |
Tournaments: Чемпионат Республики Беларусь по современной хореографии и балету
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:13.05.2018 - 13.05.2018
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Импровизация Adult Solo female Open Class | 1 place | 20 dancers | 8 points | 1 - Elena Mangiacarne, 2 - Инна Ефентьева, 3 - Magdalena Caprdova, 4 - Claudia Laser-Hartel, 5 - Алеся Максименкова |
Tournaments: Extreme Games Belarus - 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:29.03.2018 - 01.04.2018
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Disco Dance Adult Solo female Open Class | 15 place | 28 dancers | 2 points | 1 - Daniel Scarillo, 2 - Raffaele Maffii, 3 - Selina Jappee, 4 - Rosa Blom, 5 - Adrianna Patlaszynska |
Disco Dance Adult Small Group Open Class | 1 place | 2 dancers | 2 points | 1 - Евгений Масловатый, 2 - Sheva, 3 - Ирина Данилюк, 4 - Дарья Барташевич, 5 - Мария Эстрина |
Tournaments: Открытый международный чемпионат `CampWarts` 2017
Place:Пинск, Беларусь
Date of championship:15.07.2017 - 16.07.2017
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Disco Dance Junior 2 + Adults Solo | 12 place | 35 dancers | 2 points | 1 - Thomas Borgersen, 2 - Raffaele Maffii, 3 - Martine Camilla Brenna, 4 - Данилюк Ирина, 5 - Старовойтова Жанна |
Tournaments: Чемпионат по современным танцам. Закрытие сезона 2016-2017
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:04.06.2017 - 04.06.2017
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Disco Dance Adult Solo Open Class | 3 place | 8 dancers | 2 points | 1 - Petra Rihova, 2 - Пономарева Елена, 3 - Кашкан Надежда, 4 - Ширвель Полина, 5 - Барташевич Дарья |
Tournaments: Чемпионат Республики Беларусь по современной хореографии 2017
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:14.04.2017 - 15.04.2017
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Dance show Взрослые Малая группа Open Class | 2 place | 3 dancers | 2 points | 1 - Коваль Константин, 2 - Мануйлов Борис, 3 - Соколовская Антонина |
Импровизация Взрослые Solo Open Class | 7 place | 27 dancers | 3 points | 1 - Коваль Константин, 2 - Мануйлов Борис, 3 - Соколовская Антонина |
Tournaments: Чемпионат Беларуси по современным танцам 2017
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:22.01.2017 - 22.01.2017
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Disco Dance Adult Solo Open Class | 6 place | 18 dancers | 3 points | 1 - Ольга Сергеева, 2 - Евгения Максимова, 3 - Кай Меристо, 4 - Ульяна Олейникова, 5 - Ирина Данилюк |
Tournaments: Открытый Кубок Республики Беларусь по современной хореографии 2020
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:01.02.2020 - 02.02.2020
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Modern Adults Solo female Open Class | 2 place | 2 dancers | 2 points | 1 - Кашкан Надежда, 2 - Daniel Scarrillo, 3 - Коваленко Виктория |
Импровизация Adults Solo Open Class | 1 place | 3 dancers | 2 points | 1 - Кашкан Надежда, 2 - Daniel Scarrillo, 3 - Коваленко Виктория |
Tournaments: Открытый Кубок Республики Беларусь по современной хореографии
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:28.03.2019 - 29.03.2019
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Modern Adult Solo Open Class | 4 place | 11 dancers | 3 points | 1 - Stasa Stankovic, 2 - Aleksandra Markiewicz, 3 - Кузнецова Татьяна |
Импровизация Adult Solo Open Class | 5 place | 11 dancers | 3 points | 1 - Stasa Stankovic, 2 - Aleksandra Markiewicz, 3 - Кузнецова Татьяна |
Tournaments: Чемпионат Республики Беларусь по современной хореографии и балету
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:13.05.2018 - 13.05.2018
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Импровизация Adult Solo female Open Class | 16 place | 20 dancers | 2 points | 1 - Elena Mangiacarne, 2 - Инна Ефентьева, 3 - Magdalena Caprdova, 4 - Claudia Laser-Hartel, 5 - Алеся Максименкова |
Tournaments: Extreme Games Belarus - 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:29.03.2018 - 01.04.2018
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
House Adult Solo Open Class | 4 place | 11 dancers | 4 points | 1 - Dedson, 2 - Tomo, 3 - StyleZ, 4 - Mouss Sarr, 5 - Maude Monique |
Tournaments: Чемпионат Республики Беларусь по современной хореографии 2017
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:14.04.2017 - 15.04.2017
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Dance show Взрослые Малая группа Open Class | 2 place | 3 dancers | 2 points | 1 - Коваль Константин, 2 - Мануйлов Борис, 3 - Соколовская Антонина |
Импровизация Взрослые Solo Open Class | 7 place | 27 dancers | 3 points | 1 - Коваль Константин, 2 - Мануйлов Борис, 3 - Соколовская Антонина |
Tournaments: Чемпионат по современным танцам `GOLJUN` 2017
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:26.02.2017 - 26.02.2017
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
House Adult Solo Open Class | 2 place | 4 dancers | 1 points | 1 - Ахатова Юлия, 2 - Терешко Ирина, 3 - Данилюк Ирина, 4 - Еременок Виктория, 5 - Соколовский Андрей |
Tournaments: Чемпионат Республики Беларусь по современной хореографии 2017
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:14.04.2017 - 15.04.2017
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Dance show Взрослые Малая группа Open Class | 2 place | 3 dancers | 2 points | 1 - Коваль Константин, 2 - Мануйлов Борис, 3 - Соколовская Антонина |
Импровизация Взрослые Solo Open Class | 13 place | 27 dancers | 2 points | 1 - Коваль Константин, 2 - Мануйлов Борис, 3 - Соколовская Антонина |